Η Γούνιτσα

(Αετός Αμυγδαλέας)

 

 

-- ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ

-- ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΚΗ ΕΠΟΧΗ

-- ΚΛΑΣΙΚΗ και ΡΩΜΑΪΚΗ

-- ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΕΠΟΧΗ

-- ΝΕΩΤΕΡΗ ΕΠΟΧΗ

 

-- ΑΘΛΗΤΙΚΑ

Από την ιστορία
Πρόγραμμα αγώνων 2011-12
Πρόγραμμα αγώνων 2012-13
Πρόγραμμα αγώνων 2013-14
Πρόγραμμα αγώνων 2014-15
Πρόγραμμα αγώνων 2015-16
Ρεπορτάζ 2011-12 Α΄
Ρεπορτάζ 2011-12 Β΄
Ρεπορτάζ 2012-13
Ρεπορτάζ 2013-14
Ρεπορτάζ 2014-15
Ρεπορτάζ 2015-16

-- ΝΕΑ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ

-- ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ ΣΥΛΛΟΓΕΣ

-- ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ

-- ΣΥΖΗΤΗΣΗ

 

 

-- ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ:

 

 

Στείλτε το μήνυμά σας στη διεύθυνση:

gounitsa@otenet.gr

 

Η Γούνιτσα στο Facebook   Η Γούνιτσα στο Blogspot  

 

2013-2014

 ΑΡΧΕΙΟ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

Αστραπή Ν.Π.

87

Δαμασιακός

87

Δάφνη Γλαύκης

71

Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων

68

Δόξα Ραχούλας

59

Α.Ο. Συκέας

58

Α.Ο. Βουκεφάλας

55

Α.Ο. Δολιχιακός

53

Κίσσαβος Συκουρίου

12

Αετός Αετός Αμυγδαλέαςς

48

Α.Ε. Βουναίνων

48

Τοξότης Λάρισας

45

Α.Ο. Ροδιακός

38

Νίκη Νίκης

29

Αναγέννηση Φαρσάλων

26

Δήμητρα Αγιάς

23

Λαρισαϊκός

24

Άρης Κουλουρίου

0

 

Αποτελέσματα Α' γύρου

 

1η Αγωνιστική
 

Λαρισαϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 0 – 3
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Δολιχιακός 2 – 2
Γλαύκη – Ροδιακός 1 – 1
Ραχούλα – Δήμητρα Αγιάς 2 – 1
Συκέα – Βουκεφάλας 0 – 3
Συκούριο – Νίκη Νίκης 7 – 0
Κουλούρι – Αετός Αμυγδαλέας 1 – 0
Τοξότης Λάρισας – Δαμασιακός 0 – 2
Βούναινα – Αναγέννηση Φαρσάλων 2 – 0

2η Αγωνιστική
 

Συκούριο – Κουλούρι 3 – 0
Αετός Αμυγδαλέας – Συκέα 1 – 2
Νίκη Νίκης – Λαρισαϊκός 5 – 1
Βουκεφάλας – Βούναινα 3 – 2
Άγιοι Ανάργυροι – Τοξότης Λάρισας 4 – 1
Αναγέννηση Φαρσάλων – Γλαύκη 1 – 3
Δαμασιακός – Αστραπή Νέας Πολιτείας 1 – 2
Ροδιακός – Ραχούλα 0 – 0
Δολιχιακός – Δήμητρα Αγιάς 0 – 2

3η Αγωνιστική
 

Κουλούρι – Συκέα 1 – 5
Λαρισαϊκός – Συκούριο 0 – 3
Βούναινα – Αετός Αμυγδαλέας 2 – 2
Τοξότης Λάρισας – Νίκη Νίκης 4 – 0
Γλαύκη – Βουκεφάλας 2 – 0
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Άγιοι Ανάργυροι 1 – 2
Ραχούλα – Αναγέννηση Φαρσάλων 5 – 0
Δήμητρα Αγιάς – Δαμασιακός 1 – 7
Δολιχιακός – Ροδιακός 2 – 0

4η Αγωνιστική
 

Αετός Αμυγδαλέας – Γλαύκη 2 – 2
Αναγέννηση Φαρσάλων – Δολιχιακός 0 – 2
Άγιοι Ανάργυροι – Δήμητρα Αγιάς 3 – 2
Νίκη Νίκης – Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 2
Δαμασιακός – Ροδιακός 2 – 0
Συκούριο – Τοξότης Λάρισας 0 – 1
Συκέα – Βούναινα 1 – 0
Λαρισαϊκός – Κουλούρι 0 – 2
Βουκεφάλας – Ραχούλα 1 – 2

5η Αγωνιστική
 

Ραχούλα – Αετός Αμυγδαλέας 2 – 1
Ροδιακός – Άγιοι Ανάργυροι 0 – 2
Δολιχιακός – Βουκεφάλας 2 – 0
Δήμητρα Αγιάς – Νίκη Νίκης 1 – 2
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Συκούριο 3 – 1
Γλαύκη – Συκέα 4 – 1
Κουλούρι – Βούναινα 1 – 2
Δαμασιακός – Αναγέννηση Φαρσάλων 4 – 1
Τοξότης Λάρισας – Λαρισαϊκός 5 – 0

6η Αγωνιστική
 

Αετός Αμυγδαλέας – Δολιχιακός 6 – 2
Άγιοι Ανάργυροι – Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 0
Βουκεφάλας – Δαμασιακός 0 – 0
Νίκη Νίκης – Ροδιακός 0 – 0
Συκέα – Ραχούλα 2 – 1
Λαρισαϊκός – Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 5
Τοξότης Λάρισας – Κουλούρι 3 – 0
Βούναινα – Γλαύκη 1 – 2
Συκούριο – Δήμητρα Αγιάς 2 – 1

7η Αγωνιστική
 

Δήμητρα Αγιάς – Λαρισαϊκός 1 – 0
Άγιοι Ανάργυροι – Βουκεφάλας 1 – 1
Αναγέννηση Φαρσάλων – Νίκη Νίκης 3 – 1
Δαμασιακός – Αετός Αμυγδαλέας 3 – 1
Δολιχιακός – Συκέα 1 – 0
Ραχούλα – Βούναινα 3 – 2
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Τοξότης Λάρισας 1 – 2
Κουλούρι – Γλαύκη 1 – 4
Ροδιακός – Συκόυριο 2 – 2

8η Αγωνιστική
 

Συκέα – Δαμασιακός 0 – 4
Νίκη Νίκης – Βουκεφάλας 3 – 6
Αετός Αμυγδαλέας – Άγιοι Ανάργυροι 1 – 5
Συκούριο – Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 0
Βούναινα – Δολιχιακός 2 – 5
Τοξότης Λάρισας – Δήμητρα Αγιάς 2 – 1
Γλαύκη – Ραχούλα 1 – 1
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Κουλούρι 5 – 0
Λαρισαϊκός – Ροδιακός 0 – 1

9η Αγωνιστική
 

Ροδιακός – Τοξότης Λάρισας 1 – 2
Νίκη Νίκης – Αετός Αμυγδαλέας 2 – 3
Βουκεφάλας – Συκούριο 1 – 0
Άγιοι Ανάργυροι – Συκέα 1 – 0
Δαμασιακός – Βούναινα 3 – 0
Δολιχιακός – Γλαύκη 2 – 1
Δήμητρα Αγιάς – Αστραπή Νέας Πολιτείας 1 – 2
Κουλούρι – Ραχούλα 0 – 6
Αναγέννηση Φαρσάλων – Λαρισαϊκός 4 – 1

10η Αγωνιστική
 

Γλαύκη – Δαμασιακός 2 – 1
Συκέα – Νίκη Νίκης 4 – 3
Λαρισαϊκός – Βουκεφάλας 0 – 1
Αετός Αμυγδαλέας – Συκούριο 1 – 0
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Ροδιακός 3 – 0
Ραχούλα – Δολιχιακός 3 – 2
Δήμητρα Αγιάς – Κουλούρι 7 – 1
Βούναινα – Άγιοι Ανάργυροι 4 – 1
Τοξότης Λάρισας – Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 0

11η Αγωνιστική
 

Αναγέννηση Φαρσάλων – Αστραπή Νέας Πολιτείας 1 – 3
Συκούριο – Συκέα 1 – 1
Αετός Αμυγδαλέας – Λαρισαϊκός 0 – 1
Νίκη Νίκης – Βούναινα 2 – 1
Άγιοι Ανάργυροι – Γλαύκη 2 – 0
Δαμασιακός – Ραχούλα 5 – 2
Ροδιακός – Δήμητρα Αγιάς 2 – 0
Κουλούρι – Δολιχιακός 0 – 3 α.α.
Βουκεφάλας – Τοξότης Λάρισας 1 – 1

12η Αγωνιστική
 

Γλαύκη – Νίκη Νίκης 4 – 0
Ροδιακός – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Συκέα – Λαρισαϊκός 1 – 0
Βούναινα – Συκούριο 5 – 3
Τοξότης Λάρισας – Αετός Αμυγδαλέας 0 – 1
Ραχούλα – Άγιοι Ανάργυροι 2 – 3
Αστραπής Νέας Πολιτείας – Βουκεφάλας 1 – 1
Δολιχιακός – Δαμασιακός 1 – 2
Δήμητρα Αγιάς – Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 1

13η Αγωνιστική
 

Βουκεφάλας – Δήμητρα Αγιάς 4 – 1
Λαρισαϊκός – Βούναινα 4 – 1
Συκέα – Τοξότης Λάρισας 3 – 2
Συκούριο – Γλαύκη 3 – 1
Νίκη Νίκης – Ραχούλα 2 – 2
Άγιοι Ανάργυροι – Δολιχιακός 2 – 2
Αναγέννηση Φαρσάλων – Ροδιακός 0 – 2
Κουλούρι – Δαμασιακός 0 – 3 α.α.
Αετός Αμυγδαλέας – Αστραπή Νέας Πολιτείας 2 – 2

14η Αγωνιστική
 

Αστραπή Νέας Πολιτείας – Συκέα 2 – 0
Δολιχιακός – Νίκη Νίκης 1 – 1
Βούναινα – Τοξότης Λάρισας 2 – 1
Γλαύκη – Λαρισαϊκός 5 – 1
Αναγέννηση Φαρσάλων – Κουλούρι 3 – 0 α.α
Ροδιακός – Βουκεφάλας 0 – 0
Δαμασιακός – Άγιοι Ανάργυροι 1 – 1
Ραχούλα – Συκούριο 3 – 3
Δήμητρα Αγιάς – Αετός Αμυγδαλέας 2 – 3

15η Αγωνιστική
 

Αετός Αμυγδαλέας – Ροδιακός 4 – 1
Τοξότης Λάρισας – Γλαύκη 3 – 4
Βούναινα – Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 2
Λαρισαϊκός – Ραχούλα 0 – 0
Συκούριο – Δολιχιακός 1 – 1
Νίκη Νίκης – Δαμασιακός 1 – 6
Βουκεφάλας – Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 0
Κουλούρι – Άγιοι Ανάργυροι 0 – 3 α.α.
Συκέα – Δήμητρα Αγιάς 2 – 1

16η Αγωνιστική
 

Δολιχιακός – Λαρισαϊκός 2 – 0
Ροδιακός – Συκέα 0 – 0
Δήμητρα Αγιάς – Βούναινα 0 – 2
Γλαύκη – Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 3
Αναγέννηση Φαρσάλων – Αετός Αμυγδαλέας 0 – 0
Άγιοι Ανάργυροι – Νίκη Νίκης 4 – 2
Βουκεφάλας – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Ραχούλα – Τοξότης Λάρισας 1 – 0
Δαμασιακός – Συκούριο 5 – 0
 

17η Αγωνιστική
 

Συκέα – Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 1
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Ραχούλα 3 – 1
Γλάυκη – Δήμητρα Αγιάς 6 – 2
Τοξότης Λάρισας – Δολιχιακός 1 – 0
Λαρισαϊκός – Δαμασιακός 0 – 3
Συκούριο – Άγιοι Ανάργυροι 1 – 3
Αετός Αμυγδαλέας – Βουκεφάλας 0 – 1
Κουλούρι – Νίκη Νίκης 0 – 3 α.α.
Βούναινα – Ροδιακός 3 – 0
 

Αποτελέσματα Β' γύρου


18η Αγωνιστική
 

Άγιοι Ανάργυροι – Λαρισαϊκός 4 – 0
Δολιχιακός – Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 3
Ροδιακός – Γλαύκη 2 – 3
Δήμητρα Αγιάς – Ραχούλα 5 – 4
Βουκεφάλας – Συκέα 2 – 2
Νίκη Νίκης – Συκούριο 3 – 4
Αετός Αμυγδαλέας – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Δαμασιακός – Τοξότης Λάρισας 2 – 1
Αναγέννηση Φαρσάλων – Βούναινα 0 – 2

19η Αγωνιστική
 

Κουλούρι – Συκούριο 0 – 3 α.α.
Συκέα – Αετός Αμυγδαλέας 1 – 0
Λαρισαϊκός – Νίκη Νίκης 3 – 0 α.α.
Βούναινα – Βουκεφάλας 2 – 1
Τοξότης Λάρισας – Άγιοι Ανάργυροι 1 – 4
Γλαύκη – Αναγέννηση Φαρσάλων 5 – 0
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Δαμασιακός 3 – 1
Ραχούλα – Ροδιακός 2 – 0
Δήμητρα Αγιάς – Δολιχιακός 2 – 0

20η Αγωνιστική
 

Συκέα – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Συκούριο – Λαρισαϊκός 3 – 0
Αετός Αμυγδαλέας – Βούναινα 2 – 0
Νίκη Νίκης – Τοξότης Λάρισας 1 – 6
Βουκεφάλας – Γλαύκη 0 – 2
Άγιοι Ανάργυροι – Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 1
Αναγέννηση Φαρσάλων – Ραχούλα 0 – 3
Δαμασιακός – Δήμητρα Αγιάς 8 – 1
Ροδιακός – Δολιχιακός 1 – 1

21η Αγωνιστική
 

Γλαύκη – Αετός Αμυγδαλέας 0 – 0
Δολιχιακός – Αναγέννηση Φαρσάλων 5 - 1
Δήμητρα Αγιάς – Άγιοι Ανάργυροι 1 – 5
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Νίκη Νίκης 4 – 1
Ροδιακός – Δαμασιακός 1 – 5
Τοξότης Λάρισας – Συκούριο 1 – 2
Βούναινα – Συκέα 1 – 2
Κουλούρι – Λαρισαϊκός 0 – 3 α.α.
Ραχούλα – Βουκεφάλας 0 – 2

22η Αγωνιστική
 

Αετός Αμυγδαλέας – Ραχούλα 2 – 1
Άγιοι Ανάργυροι – Ροδιακός 0 – 1
Βουκεφάλας – Δολιχιακός 0 – 0
Νίκη Νίκης – Δήμητρα Αγιάς 4 – 4
Συκούριο – Αστραπή Νέας Πολιτείας 2 – 1
Συκέα – Γλαύκη 3 – 2
Βούναινα – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Αναγέννηση Φαρσάλων – Δαμασιακός 0 – 4
Λαρισαϊκός – Τοξότης Λάρισας 1 – 3

23η Αγωνιστική
 

Δολιχιακός – Αετός Αμυγδαλέας 0 – 0
Αναγέννηση Φαρσάλων – Άγιοι Ανάργυροι 0 – 3
Δαμασιακός – Βουκεφάλας 4 – 0
Ροδιακός – Νίκη Νίκης 0 – 1
Ραχούλα – Συκέα 1 – 0
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Λαρισαϊκός 1 – 0
Κουλούρι – Τοξότης Λάρισας 0 – 3 α.α.
Γλαύκη – Βούναινα 1 – 0
Δήμητρα Αγιάς – Συκούριο 1 – 3

24η Αγωνιστική
 

Λαρισαϊκός – Δήμητρα Αγιάς 2 – 1
Βουκεφάλας – Άγιοι Ανάργυροι 0 – 1
Νίκη Νίκης – Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 1
Αετός Αμυγδαλέας – Δαμασιακός 1 – 4
Συκέα – Δολιχιακός 1 – 0
Βούναινα – Ραχούλα 0 – 1
Τοξότης Λάρισας – Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 1
Γλαύκη – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Συκούριο – Ροδιακός 2 – 0

25η Αγωνιστική
 

Δαμασιακός – Συκέα 4 – 1
Βουκεφάλας – Νίκη Νίκης 0 – 2
Άγιοι Ανάργυροι – Αετός Αμυγδαλέας 1 – 1
Αναγέννηση Φαρσάλων – Συκούριο 0 – 0
Δολιχιακός – Βούναινα 1 – 1
Δήμητρα Αγιάς – Τοξότης Λάρισας 3 – 0
Ραχούλα – Γλαύκη 0 – 3
Κουλούρι – Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 3 α.α.
Ροδιακός – Λαρισαϊκός 1 – 0

26η Αγωνιστική
 

Τοξότης Λάρισας – Ροδιακός 3 – 1
Αετός Αμυγδαλέας – Νίκη Νίκης 1 – 0
Συκούριο – Βουκεφάλας 4 – 1
Συκέα – Άγιοι Ανάργυροι 0 – 3
Βούναινα – Δαμασιακός 1 – 1
Γλαύκη – Δολιχιακός 2 – 1
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Δήμητρα Αγιάς 6 – 0
Ραχούλα – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Λαρισαϊκός – Αναγέννηση Φαρσάλων 3 – 1

27η Αγωνιστική
 

Δαμασιακός – Γλαύκη 3 – 1
Νίκη Νίκης – Συκέα 2 – 3
Βουκεφάλας – Λαρισαϊκός 4 – 2
Συκούριο – Αετός Αμυγδαλέας 1 – 1
Ροδιακός – Αστραπή Νέας Πολιτείας 1 – 2
Δολιχιακός – Ραχούλα 4 – 1
Κουλούρι – Δήμητρα Αγιάς 0 – 3 α.α.
Άγιοι Ανάργυροι – Βούναινα 2 – 2
Αναγέννηση Φαρσάλων – Τοξότης Λάρισας 0 – 6

28η Αγωνιστική
 

Αστραπή Νέας Πολιτείας – Αναγέννηση Φαρσάλων 1 – 0
Συκέα – Συκούριο 1 – 0
Λαρισαϊκός – Αετός Αμυγδαλέας 4 – 1
Βούναινα – Νίκη Νίκης 2 – 0
Γλαύκη – Άγιοι Ανάργυροι 4 – 1
Ραχούλα – Δαμασιακός 0 – 2
Δήμητρα Αγιάς – Ροδιακός 2 – 3
Δολιχιακός – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Τοξότης Λάρισας – Βουκεφάλας 2 – 3

29η Αγωνιστική
 

Νίκη Νίκης – Γλαύκη 1 – 2
Κουλούρι – Ροδιακός 0 – 3 α.α.
Λαρισαϊκός – Συκέα 0 – 0
Συκούριο – Βούναινα 2 – 4
Αετός Αμυγδαλέας – Τοξότης Λάρισας 3 – 1
Άγιοι Ανάργυροι – Ραχούλα 2 – 4
Βουκεφάλας – Αστραπής Νέας Πολιτείας 0 – 2
Δαμασιακός – Δολιχιακός 2 – 0
Αναγέννηση Φαρσάλων – Δήμητρα Αγιάς 1 – 0

30η Αγωνιστική
 

Δήμητρα Αγιάς – Βουκεφάλας 2 – 4
Βούναινα – Λαρισαϊκός 0 – 0
Τοξότης Λάρισας – Συκέα 1 – 2
Γλαύκη – Συκούριο 2 – 0
Ραχούλα – Νίκη Νίκης 2 – 1
Δολιχιακός – Άγιοι Ανάργυροι 2 – 0
Ροδιακός – Αναγέννηση Φαρσάλων 4 – 0
Δαμασιακός – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Αετός Αμυγδαλέας 3 – 1

31η Αγωνιστική
 

Συκέα – Αστραπή Νέας Πολιτείας 0 – 2
Νίκη Νίκης – Δολιχιακός 3 – 2
Τοξότης Λάρισας – Βούναινα 0 – 0
Λαρισαϊκός – Γλαύκη 1 – 4
Κουλούρι – Αναγέννηση Φαρσάλων 0 – 3 α.α
Βουκεφάλας – Ροδιακός 2 – 1
Άγιοι Ανάργυροι – Δαμασιακός 2 – 3
Συκούριο – Ραχούλα 1 – 4
Αετός Αμυγδαλέας – Δήμητρα Αγιάς 9 – 3

32η Αγωνιστική
 

Ροδιακός – Αετός Αμυγδαλέας 1 – 1
Γλαύκη – Τοξότης Λάρισας 0 – 0
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Βούναινα 2 – 0
Ραχούλα – Λαρισαϊκός 6 – 1
Δολιχιακός – Συκούριο 3 – 1
Δαμασιακός – Νίκη Νίκης 5 – 3
Αναγέννηση Φαρσάλων – Βουκεφάλας 2 – 1
Άγιοι Ανάργυροι – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Δήμητρα Αγιάς – Συκέα 0 – 3 α.α.

33η Αγωνιστική
 

Λαρισαϊκός – Δολιχιακός 1 – 2
Συκέα – Ροδιακός 0 – 1
Βούναινα – Δήμητρα Αγιάς 4 – 1
Αστραπή Νέας Πολιτείας – Γλαύκη 3 – 1
Αετός Αμυγδαλέας – Αναγέννηση Φαρσάλων 4 – 0
Νίκη Νίκης – Άγιοι Ανάργυροι 3 – 4
Κουλούρι – Βουκεφάλας 0 – 3 α.α.
Τοξότης Λάρισας – Ραχούλα 0 – 1
Συκούριο – Δαμασιακός 1 – 2

34η Αγωνιστική
 

Αναγέννηση Φαρσάλων – Συκέα 4 – 3
Ραχούλα – Αστραπή Νέας Πολιτείας 1 – 2
Δήμητρα Αγιάς – Γλάυκη 0 – 8
Δολιχιακός – Τοξότης Λάρισας 3 – 0
Δαμασιακός – Λαρισαϊκός 1 – 0
Άγιοι Ανάργυροι – Συκούριο 3 – 4
Βουκεφάλας – Αετός Αμυγδαλέας 2 – 1
Νίκη Νίκης – Κουλούρι 3 – 0 α.α.
Ροδιακός – Βούναινα 0 – 1

 

 

 ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ